TORAS Asansör olarak sizin ve işiniz için en uygun asansör ve diğer ekipmanları temin edilerek montajı itina ile yapılacaktır. Çeşitli asansör tasarımlarımızla şık ve kaliteli bir şekilde ürünlerimizi size sunmaktan onur duyarız. İnsan asansörlerimiz ile her binaya uygun gerekli çalışmalar yapılarak verimli bir montaj süreçleriyle marka imajınıza biz de katkıda bulunmak isteriz. İnsan asansörlerimizle farklı yük taşıma kapasiteleri ile sizin için en uygun asansörü seçmeniz için gerekli bilgiye sahip olacaksınız. Gereken güç sistemleri en ideal düzeyde ayarlanacaktır. Bunun için en uygun ve en çok tasarruf sağlayan yapılar tercih edilecektir. Sizin için en iyi olan yapılar itina ile entegre edilecektir.
Yük asansörleri ile işinizde yüksek noktalara erişmeniz ve yük taşımanız daha kolay bir hale gelecektir. Yük asansörleri ile bu mümkündür. İşiniz için daha hızlı ve daha az eleman kullanımı için yük asansörleri iyi bir karar olacaktır.
Panoramik asansörlerimiz ile işletmeniz için şık bir asansör ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Genelde alışveriş merkezlerinde kullanılan bu asansörler şık ve kaliteli tasarımları ile dikkat çekmektedirler. Cam kaplamaları ile asansör kabininde hareket eden kişi dışarıyı seyretme imkânına sahip olmaktadır. Bu sayede daha estetik ve şık bir tasarıma sahip olmak mümkün olacaktır. Bunların yanında bu asansörler daha hızlı bir yapıda olmaları bir diğer dikkat çekici özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yemek servis asansörleri restoran ve oteller için cazip bir fırsat olacaktır. Hızlı bir şekilde servis imkânı sunan bu asansör tipi ile işletmenize gelen müşterileri hızlı servisiniz ile etkileyebilirsiniz.
Sedye asansörlerinde ise esnek, rahat bir hareket sürecine sahip olunabilir. Sedye asansörleri için dikkat edilecek en önemli nokta hareket sürecini hızlı ve sarsıntısız olmasıdır. Toras Asansör olarak bu hassasiyete benimseyip gereken önem gösterilecektir.
Yürüyen merdivenler ile işletmeniz için yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. Örneğin bir alışveriş merkezi için düşünülürse bir yürüyen merdiven her şeyi daha da kolaylaştıracaktır. Yürüyen merdiven ile müşterileriniz daha rahat ve hoş vakit geçirerek alışverişlerini sürdürebilirler. Buda marka imajınızı daha da güçlendirecektir.
Engelli asansörleri ile engelli insanların daha özgür olmaları için gerekli tasarımlar estetik ve şık bir şekilde yapılmaktadır. Evlere, özel ve kamu kuruşlarına monte edilen engelli asansörleri sayesinde engelli insanlar daha fazla erişim alanına sahip olabilmektedirler.
Bunların yanında asansör buton, kabin, kumanda tabloları, kapı sistemleri gibi ekipmanlarında temini TORAS Asansör olarak sizlerin hizmetine sunulacaktır.